GRUPPEN | KO-FELD |
Wantz, Gene Olteanu, Dragos |
|||||
3 : 0 | Wantz, Gene Olteanu, Dragos |
||||
Truar, Lara Remark, Jule |
|||||
3 : 1 | Wantz, Gene Olteanu, Dragos |
||||
Kusnir, Daniel Becker, Friedhelm |
|||||
0 : 3 | Folz, Philip Sonntag, Jonah |
||||
Folz, Philip Sonntag, Jonah |
|||||
3 : 0 | Wantz, Gene Olteanu, Dragos |
||||
Lanz, Maya Truar, Jana |
|||||
3 : 0 | Lanz, Maya Truar, Jana |
||||
- | |||||
3 : 1 | Lanz, Maya Truar, Jana |
||||
Jochum, Philip Wolter, Roland |
|||||
3 : 0 | Jochum, Philip Wolter, Roland |
||||
- | |||||
3 : 0 | Wantz, Gene Olteanu, Dragos |
||||
Letzelter, Markus Kratschmer, Ilja |
|||||
3 : 0 | Letzelter, Markus Kratschmer, Ilja |
||||
Gauer, Christian Bertemes, Daniel |
|||||
3 : 0 | Letzelter, Markus Kratschmer, Ilja |
||||
Mathieu, Siegmar Taylor, Barry |
|||||
3 : 0 | Mathieu, Siegmar Taylor, Barry |
||||
Mühlbach, Michael Mühlbach, Leon |
|||||
0 : 3 | Fischer, Dennis Lamma, David |
||||
Christmann, Rouven Stierle, Axel |
|||||
3 : 1 | Christmann, Rouven Stierle, Axel |
||||
Sander, Jil Stilgenbauer, David |
|||||
0 : 3 | Fischer, Dennis Lamma, David |
||||
Schröder, Edgar Roehrig, Roger-Christian |
|||||
0 : 3 | Fischer, Dennis Lamma, David |
||||
Fischer, Dennis Lamma, David |
|||||
2 : 3 | Van Dessel, Mael Stephany, Loris |
||||
Van Dessel, Mael Stephany, Loris |
|||||
3 : 0 | Van Dessel, Mael Stephany, Loris |
||||
Simmet, Simon Lauer, Jan-Philipp |
|||||
3 : 1 | Van Dessel, Mael Stephany, Loris |
||||
Ney, David Ney, Cheyenne |
|||||
0 : 3 | Maas, Petra Heintz, Tim Oliver |
||||
Maas, Petra Heintz, Tim Oliver |
|||||
3 : 1 | Van Dessel, Mael Stephany, Loris |
||||
Selzer, Jan Folz, Marco |
|||||
3 : 0 | Selzer, Jan Folz, Marco |
||||
Born, Jannik Sivayogachandran, Vithusan |
|||||
0 : 3 | Brendel, Marco Hahn, Luca |
||||
Sonnenburg, Sebastian Paquet, Carsten |
|||||
0 : 3 | Brendel, Marco Hahn, Luca |
||||
Brendel, Marco Hahn, Luca |
|||||
3 : 1 | Van Dessel, Mael Stephany, Loris |
||||
Roskothen, Leon Czarny, Michal |
|||||
2 : 3 | Tavares, Ricardo Tibold, Noe |
||||
Tavares, Ricardo Tibold, Noe |
|||||
1 : 3 | Lafontaine, Hendrik Baal, Alexander |
||||
Lafontaine, Hendrik Baal, Alexander |
|||||
3 : 0 | Lafontaine, Hendrik Baal, Alexander |
||||
Mayer, Marvin Löw, Marius |
|||||
1 : 3 | Pistorius, Julien Sander, Til |
||||
Bastian, Oliver Butzke, Michelle |
|||||
3 : 0 | Bastian, Oliver Butzke, Michelle |
||||
Schommer, Philipp Morres, Jolina |
|||||
2 : 3 | Pistorius, Julien Sander, Til |
||||
- | |||||
0 : 3 | Pistorius, Julien Sander, Til |
||||
Pistorius, Julien Sander, Til |